Greiti kreditai

Vieni šaltiniai teigia, kad sunkmetis jau beveik baigėsi, kiti šaltiniai – kad tik artėja naujas sunkmetis, tačiau viena aišku – mažas vartojamąsias paskolas banke žmonėms gauti sunku, nes bankai griežtina paskolų išdavimo taisykles, vis daugiau reikalauja dokumentų ir kitų dalykų. Todėl į pagalbą žmonėms ateina greiti kreditai. Greiti kreditai padeda žmonėms spręsti trumpalaikes finansines problemas – atlyginimo vėlavimą, netikėtas papildomas išlaidas ar kokius nors kitus finansinius sunkumus.

Greiti kreditai

Greiti kreditaiGreitus kreditus žmonėms suteikia daug ir įvairių įmonių – juos galima gauti nuėjus į kreditų įmonės filialą mieste, užsisakyti paskolą internetu arba gauti nuėjus į paskolas teikiančios įmonės būstinę.

Ar greiti kreditai išsigelbėjimas?

Pirmą kartą, ar ištikus sunkumams – galbūt taip, tačiau būkite atsargūs – greiti kreditai suteikiami nemokamai tik pirmą kartą. O vėliau jūs mokėsite labai dideles palūkanas, kurios net iš tolo negali būti lyginamos su vartojamuoju kreditu iš banko. Iš vienos pusės – paprasta ir patogu, tačiau tai jums gali brangiai kainuoti. Gaunant greitą kreditą svarbu tai, kad jūs mokėsite didelius delspinigius už negražintą kreditą – užtruksite gražinti kreditą keliomis savaitėmis ar net dienomis vėliau ir jums gali tekti mokėti šimtus litų delspinigių.

Įstatymai pradeda riboti greitų kreditų įmones, tačiau žmonėms vis tiek dar ne visada aišku, kaip suprasti kreditų bendrovėmis rašomas sąlygas. Skolinkitės atsakingai ir su protu! Greiti kreditai neturi būti jūsų nuolatinis finansinis draugas!

Kategorijos: Kreditai | Žymos: , .

3 komentarai

  1. Atgalinis pranešimas: Kreditas visą parą

  2. Atgalinis pranešimas: Kreditai iki 10000 Lt

  3. Atgalinis pranešimas: SEB vartojimo kreditas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *