Greitos paskolos internetu

Greitos paskolos internetu – tai greitų paskolų rūšis, kurias gali pasiimti vartotojas internetu užpildęs paraišką. Tam kad internetu gauti greitą paskolą jums reikės:

  • Turėti mobilųjį telefoną,
  • Turėti internetinės bankininkystės sąskaitą ir prisijungimą prie interneto.

Mobilusis telefonas reikalingas gauti slaptažodžiui ir prisijungimo duomenims (kai kuriose greitųjų kreditų svetainėse jis bus naudojamas paskolos termino pratęsimui), o internetinė bankininkystė bus naudojama jums suteikiant paskolą. Pinigai jums bus pervedami į jūsų banko sąskaitą viename iš Lietuvos bankų.

Kaip vyksta greitos paskolos internetu gavimas?

Visų pirma jums reikia prisijungimo prie interneto. Paskolą galite gauti pasinaudoję interneto prieiga darbe, namie ar viešoje vietoje. Jums reikia rasti interneto svetainę, kuri suteikia paskolas internetu, išanalizuoti paskolų sąlygas ir palūkanų procentus.

Toliau jums reikia užsiregistruoti kreditą suteikiančios įmonės tinklalapyje/sistemoje. Kad įmonė galėtų jus identifikuoti jums reiks prisijungti prie jūsų el. bankininkystės sistemos (asmeninės sąskaitos) ir pervesti 0,01 Lt (1 centą) į įmonės sąskaitą. Šis simbolinis mokestis skirtas tam, kad jus identifikuoti ir patvirtinti tapatybę. Šis vienas centas tai savotiškas registracijos mokestis.

Greitos paskolos internetu pinigų pervedimas

Užsiregistravus ir gavus prisijungimo prie greitos paskolos internetu duomenis jūs galėsite greitos paskolos internetuišsirinkti norimą pasiskolinti pinigų sumą ir terminą. Kai jūs užpildysite paskolos paraišką interneto svetainės sistema arba darbuotojai patikrins jūsų paraišką ir ją patvirtinus pinigai bus jūsų sąskaitoje per keliolika ar keliadešimt minučių.

Pinigai bus pervesti į jūsų banko sąskaitą iš kurios pervedėte 0,01 Lt registruodamiesi. Greitos paskolos internetu gražinimas vyksta lygiai taip pat – prisijunkite prie savo elektroninės bankininkystės sąskaitos ir perveskite pinigus su palūkanomis paskolos suteikėjui.

Kategorijos: Paskolos | Žymos: , , .

1 komentaras

  1. Atgalinis pranešimas: Greitos paskolos visą parą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *