Greitos paskolos

Greitos paskolos (greitieji kreditai) – dažniausiai tai paskolos, kurios suteikiamos internetu. Tokio pobūdžio paskoloms nereikalingas užstatas, turto įkeitimas ar laidavimas. Dažniausiai tokią paskolą gali pasimti bet koks žmogus, turintis prisijungimą prie Lietuvos bankų el. bankininkystės sistemų. Greitąsias paskolas suteikia kredituojančios įmonės.
Greitų kreditų įmonės pateikia savo interneto svetainėse arba biuruose kredito išdavimo sąlygas, pagal kurias galima pasiskolinti pinigų ilgesniam arba trumpesniam laikotarpiui. Nuo laikotarpio ir kredito sumos priklauso palūkanos, kurias moka greitos paskolos gavėjas.

Greitos paskolos

Greitosios paskolos dažniausiai suteikiamos internetu. Tam, kad gauti paskolą ir pinigus, jums reikės:

 • Užsiregistruoti greitųjų kreditų tinklalapyje (sistemoje),
 • Susikurti savo paskyrą,
 • Suteikti tinklalapio savininkui savo asmeninius duomenis (vardą, pavardę, asmens kodą),
 • Leisti paskolų suteikėjui tvarkyti jūsų duomenis,
 • Pervesti mažą (dažniausiai 1 ct) sumą kredito suteikėjui,
 • Pasirinkti paskolą ir paprašyti greitos paskolos suteikimo.

Jeigu jus kredituojanti įmonė patvirtins paskolos prašymą – pinigai jūsų sąskaitoje atsiras per kelias minutes. Vienintelis dalykas – jums reikia nepamiršti gražinti pasiskolintų pinigų.

greitos paskolosGreitos paskolos kartais suteikiamos ir privačių asmenų, dažnai su automobilio ar turto įkeitimu. Greitos paskolos yra viena iš labiausiai paplitusių paskolų rūšių. Į šią rinką ypatingai specializuojasi greitųjų kreditų skolintojai.

Greitos paskolos patarimai

Patartina atidžiai išnagrinėti sutartį, su kuria jus sutinkate registruodamiesi greitų paskolų tinklalapyje. Taip pat galite išnagrinėti bankų teikiamas vartojamąsias paskolas, bei jų teikimo sąlygas. Dažniausiai bankų teikiami kreditai turi geresnes sąlygas ir palūkanos būna mažesnės.

Vienas iš būdų gauti skubų kreditą palankesnėmis sąlygomis – kreiptis greitos paskolos tiesiogiai į banką ir sužinoti tikslias sąlygas.

Kategorijos: Paskolos | Žymos: , , .

4 komentarai

 1. ausma:

  noreciau guti paskola ar imanoma?

  • kreditu-guru:

   Sveiki. Paskolų mūsų tinklalapyje mes nesuteikiame, siūlytume kreiptis dėl kreditų pas greitųjų paskolų įmones.

 2. Atgalinis pranešimas: 66% žmonių neigiamai vertina greituosius kreditus

 3. Atgalinis pranešimas: Kreditai iki 10000 Lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *